Hukuk Bürolarına Özel Geliştirilmiş Yazılım Çözümleri İçin

SHA YAZILIM

Uyap Çoğaltma | Uyap Toplu Talep Gönderme

Politikamız

SHA Yazılım, hukuk ve yazılım alanında uzmanlaşmış kadrosunun oluşturduğu yüksek sinerji ile etkin, yenilikçi, çözüm odaklı, pratik ve kullanıcı dostu uygulama, hizmet ve çözümler üretmek amacıyla İzmir'de faaliyet göstermekte olan bir bilişim firmasıdır.Sektöründe öncü firma olma hedefiyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

SHA Yazılım' da teknolojik ve yapısal gelişim sürekli sürdürülmektedir. Özellikle Ar-Ge alanındaki çalışmalarına önemli zaman ve çeşitli kaynaklar ayırmaktadır. Ürün gelişimi ve müşteri ihtiyacının geleceğe dair işlenmesi bir amaç olarak belirlenmiştir.

SHA Yazılım, üçüncü şirketler ile ortak çözüm geliştirmenin faydalı olabileceğini düşünmektedir. Bir yandan müşterilerine eş zamanlı bir hizmet sunmayı hedeflerken bir yandan ise danışmanlık sunabilen bir şirkettir. Geliştirilen yazılımlar sayesinde çözümlerin ortak bir platformda kullanılması sayesinde çeşitli sektörlerde işbirliğine açıktır.

Amacımız

uyap toplu mts takip açma, uyap toplu takip açma, uyap çoklu kullanım, Uyap toplu sorgu programı, uyap toplu takip, uyap toplu mts takip, uyap toplu evrak gönderme, uyap toplu evrak indir, uyap toplu evrak gönder, uyap toplu haciz kaldırma, uyap toplu haciz ekleme, uyap toplu haciz ekleme yazılımı; uyap katibim programı, Uyap sistemi ile tamamen uyumlu çağrı merkezi yazılımı, call center yazılımı; çağrı Katibim ve Taa Call Solution ile yüzlerce hukuk bürosunun iş yükünü en aza indirgeyen; modülleri ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda en etkin çözümleri sunmaya çalışmaktayız.

Uyap Avukat Portal İşlemleri Uyap Çoklu Giriş / Multi Uyap / Çoklu Uyap