Hukuk Bürolarına Özel Geliştirilmiş Yazılım Çözümleri İçin

SHA YAZILIM

Uyap Toplu Evrak Gönder | Uyap Toplu Evrak İndir

Hakkımızda

SHA Yazılım 2014 yılında kurulmuş, Hukuk ve Yazılım alanlarında uzman kadrosunun oluşturduğu sinerjiyi yenilikçi, etkin ve çözüm odaklı projeler üretmeye kanalize etmiş İzmir’de faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır.

SHA Yazılım Sektöründe öncü firma olma hedefi ile her geçen gün büyüyen SHA Yazılım; insana ve çevreye değer katan, yeşil bilişimi destekleyen, sürdürülebilir çözümler arayışını devam ettiren, toplumsal refahı artırmak için katma değer üreten bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürmektedir.

UYAP toplu sorgu yazılımı, UYAP çoklu kullanım, UYAP Katibim, Çağrı Merkezi Yazılımı Çağrı Katibim ve Taa Call Solution Yazılımı gibi hizmetler sunarak hukuk bürolarının iş yükünü en aza indirgemeyi hedef edinirken, gelen kullanıcı taleplerini göz önüne alarak da müşterilerine en kullanışlı ürünleri sunmayı amaçlamaktadır.

Hukuk Bürolarına Özel Geliştirilmiş Yazılım Çözümleri İçin SHA YAZILIM

Amacımız

uyap toplu mts takip açma, uyap toplu takip açma, uyap çoklu kullanım, uyap 5 aktif oturum, uyap birden fazla giriş, uyap başka bilgisayarda oturum açıldı, uyap Eş zamanlı Sorgu Hatası, uyap 9. Madde Uyap Banlanma, Uyap toplu sorgu programı, uyap toplu takip, uyap toplu mts takip, uyap toplu evrak gönderme, uyap toplu evrak indir, uyap toplu evrak gönder, uyap toplu haciz kaldırma, uyap toplu haciz ekleme, uyap toplu haciz ekleme yazılımı; uyap katibim programı, Uyap sistemi ile tamamen uyumlu çağrı merkezi yazılımı, call center yazılımı; çağrı Katibim ve Taa Call Solution ile yüzlerce hukuk bürosunun iş yükünü en aza indirgeyen; modülleri ve siz değerli kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda en etkin çözümleri sunmaya çalışmaktayız.